logo

Hakkımızda

Armeda Kimdir?

Armeda, konsept tasarımı, iç mimarlık, mimarlık, projelendirme ve uygulama alanlarında faaliyet gösteren, 2001 yılında Y. İç mimar (MGSÜ) Kadir Biçer tarafından kurulan bir firmadır. Kadir Biçer, 2000 yılından önce 'Decart Dizayn, Gold Art Mobilya ve Cumba' gibi seçkin markalarda, hem pazarın geldiği noktayı hem de pazarda gelebileceği noktayı doğru analiz edebilmek için, sektörün yenilikçi şirketleriyle çalıştı.

Hizmet Alanları

Mağaza, ofis, şirket merkezi, showroom, konut, kafe ve restoran gibi ticari mekanlardır.
Bu mekanlara ait tasarım, 3 boyutlu sunumlar, yerleşim planları, projelendirme ve uygulama aşamalarının tümünü ya da bunlar içinden talep edilenleri hizmet olarak verir.

Hizmet Anlayışı

Kullanıcı odaklı çalışır. Mekanı tasarlanmadan önce kullanıcıların yaşam biçimleri, alışkanlıkları ve ihtiyaçları hakkında bilgi sahibi olur. Hizmetlerinde, müşteri memnuniyetini ilk hedef olarak belirlemiştir. Amaç hedeflenen sürede kaliteli, hızlı, problemsiz ve ekonomik çözümlerdir.

Yöntem

Modern mekan anlayışını kullanım amacı ile harmanlayıp konsept bütünlüğü içinde çözer.
Armeda işin kapsam ve içeriğine göre deneyimli mimar, içmimar, tasarımcı ve grafikerlerden oluşan bir tasarım ve projelendirme kadrosu ile çalışır.
Üç boyutlu, fonksiyonel ve estetik konsept çalışmaları hazırlar.
Konsept çalışmasını, ince yapı, mekanik, elektrik, teşhir elemanları vb. uygulama projelerine dönüştürür.
Projenin imalat ve uygulama aşamalarını titizlikle takip eder.
Kalite kontrolü yapıldıktan sonra mekanı teslim eder.
Tek bir tasarımı ya da anahtar teslim uygulamaları aynı sistem ve disiplin içinde hizmete dönüştürür.